michiko

muusikamõnu

leave a comment »

Viimasel ajal kostub mu kõlaritest ja kõrvaklappidest ainult Ruja, Vennaskond, Tõnis Mägi, Uno Loop, Urmas Alender, Rock Hotel, Raimond Valgre, Kosmikud, Jaak Joala, Ivo Linna, Laine, Justament, Singer Vinger, J.M.K.E., Sulev Luik, Heidi Tamme, Heli  Lääts, Lindpriid, Kristallid, Marju Kuut, Rein Rannapi looming, Untsakad, Silvi Vrait, Vitamiin,  Virmalised.. ja nii edasi.

Lisaks muidugi igasuguseid üksikuid lugusid 60ndatest, 80ndatest ja.. unustamata pärleid nagu Seenekorjamise laul, Sa võiksid olla päris kena tüdruk, Vana klaver ja isamaaliste lugude kogu kompott ja.. ahh, lootusetu! See on nagu pärlimeri. Need lood on nii head, et ma paratamatult poolenisti jalutamise asemel keksin ja laulan kaasa, can’t help it.

Sa oled mul teine, sa oled mul teine, sa oled mul teine, teine, teine… Järgmine peatus: Hiiu. Kodanikud, sisenege vagunisse ja väljuge vagunist ainult uste kaudu!… Sa võisid olla päris kena tüdruk, kuid vaata ennast peeglist nüüd!..unustuste usku aga kui ta mäletaaab.. kui kõndima õpid parkettide pääl.. täna jälle on siin tuleohtlik, täna jälle aa seitsekendkuuuus ..

Advertisements

Written by michiko

Kolmapäev, september 3, 2008 kell 12:21

Posted in naudingutaju

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s